Poštovani,
    Na mjestima gdje su bile akne ostali su ožiljci, ali ne dubinski, već u obliku bijelih flekica, oko kojih se nalaze tamnije aureole. Pokušala sam raznim melemima (jomelop e, glina) i kremama (fade out, pigment balans) da ujednacim to sarenilo ali nije pomoglo. Da li bi pomogli dermatix ili contratubex gel, vitix krem ili pokušati sa fitopilingom ili nečim drugim?
    Hvala!

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ja mislim da Vam ne bi pomogli preparati za ožiljke, ja sam shvatila da Vam je problem šarenilo lica, a ne ožiljci. Pokušajte sa pilinzima, popričajte sa lekarom koji bi ih radio da bi odredio adekvatnu vrstu kiselina i budite strpljivi, to je malo duži proces, ali ima uspeha.
      Pozdrav.