Poštovana,
    Imam problem za koji nisam baš ni sigurna da je iz Vašeg opsega. Naime, visoka sam 180cm, i valjda sam brzo izrasla pa mi je koža strašno ispucala i imam mnogo strija, po zadnjici i bokovima. Zanima me da li postoji način da ih se rešim i šta mi savetujete?
    Hvama Vam unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pokušajte sa preparatom guam protiv strija, a neko trajnije rešenje bi mogli da očekujete sa laserom. Budite uporni, ide sporo, ali se strije mogu poboljšati (mada ne i izgubiti potpuno).
      Pozdrav.