Poštovana,
    Molim Vas za pomoć, već oko godinu dana mi kosa jako opada, uz to je i tanka a na krajevima suva. Jedno vreme sam pila mineralni kompleks koji doduše nije namenjen specijalno za kosu, čini mi se da nije ništa pomoglo. Molim Vas za preporuku, neki preparat, šampon, bilo šta? Inače, trudim se da se zdravo hranim, ne jedem slatkiše, ostalo je sve normalno, možda malo ređe jedem meso i ribu ali ne izbegavam ništa.
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 30. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ovako bez pregleda i razgovora mogu Vam samo preporučiti da uzimate neki preparat napravljen specijalno za kosu, na primer caps. Pantogar i da kosu perete šamponom protiv opadanja kose (na primer Anaphase). Postoje i neki losioni koje bi eventualno mogli da koristite, ali bi pre toga trebalo da ipak odete na pregled dermatologu.