Poštovani,
    Već tri godine imam osip po licu, vratu i grudima koji izlazi kao alergija i svrbi. Išla sam kod dermatologa, radila alergotest i nisam rešila problem. Da li da se obratim endokrinologu?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 04. 2009.
    • Poštovana,
      To što ste radili alergo test i on je negativan, ne mora ništa da znači. Niko Vas ne može testirati na sve u okolini što može biti alergen. Ja mislim da nema razloga da se obraćate endokrinologu, ukoliko nemate i neke druge simptome.
      Pozdrav.