Poštovani dr,
    Mom sinu od 7 godina pojavilo se crvenilo u obliku pravougaonika širine pola centimetra koje počinje između obrva i završava se do početka kose na čelu. Lekar opšte prakse je posumnjao na gljivice pa je prepisao daktanol kremu. Sada nije crveno već prelazi u belu boju. Daktanol koristimo već dve nedelje. Šta vi mislite da li je u pitanju gljivično ili nešto drugo. Da li se može proširiti.
    Unapred zahvalni na odgovoru

    Odgovoreno: 25. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Ovako ne mogu da postavim dijagnozu. Ukoliko se promena povlači od daktanola, moguće je da se radilo o gljivičnom oboljenju, ali ne mogu da budem sigurna. Trebalo bi da se promena povuče za 3 do 4 nedelje terapije.
      Pozdrav.