Dobar dan, ja bolujem od psorijaze vulgaris, trenutno od oktobra zanima me koju su mogućnosti da se izlečim o nje, i kojim preparatima, imao sam dijetu koju već primenjujem 3 meseca, bio na lečenju sa prirodnim preparatima, kod nekog travara, koristio sam panklav tablete, i elocom kremu kao i diprosalik losion, posle 1 meseca lečenja efekta nije bilo, šta dalje da radim i molim Vas preporučite mi nekakv preparat čuo sam da je psoriol dobar, čekam Vaš odgovor, i molim Vas pomozi te mi, poslednja ste mi nada, unapred hvala, imam 17 godina!
    Pozdrav i hvala unapred.

    Odgovoreno: 25. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Psorijaza spada u hronične bolesti kože, ali sa adekvatnom terapijom može se držati pod kontrolom i mogu se produžiti periodi kada nema promena na koži. Kako ona može imati raznovrsnu kliničku sliku, pristup i lečenje su različiti kod svakog pacijenta i potreban je individualan pristup. Iz tog razloga Vam ne mogu preporučiti terapiju na ovaj način, ali predlažem Vam da se ponovo javite svom dermatologu koji će Vam na osnovu vaše kliničke slike najbolje odrediti terapiju.
      Pozdrav.