Poštovana!
    Mom sinu koji ima 9 godina su se pre par dana pojavile promene na spoljnoj strani šake, tačnije na zglobovima ispod prstiju promene koje liče na oderotine koje pucaju i krvare. Ne svrbe ga, samo ga peče kad mažemo kremu. Probali smo pantenol i nema poboljšanja, čak se proširilo ka korenu palca.
    Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 17. 04. 2009.
    • Poštovana,
      na ovaj način ne mogu postaviti dijagnozu, može biti više stvari, od banalnih bakterisjkih infekcija do neke vrste ekcema. Morate se obratiti dermatologu, posebno što se promene šire.