Poštovani,
    Imam 25 godina, pri kraju sam fakulteta, od 2 godine studija sam primetila da se preterano znojim ispod pazuha, bez obzira na godišnje doba, ne oseća se neprijatan miris ali veoma ružno izgleda na odeći, zbog toga nosim crne i bele pamučne stvari, koristila sam razne dezodoranse ali ništa...  Pretpostavljam da je sve na nervnoj bazi, da li postoji neki lek ili nešto drugo što bi pomoglo da se to dovede u normalu, kada sam išla na ultrazvuk dojke, doktorka mi je pregledala i taj deo, nema ništa...
    Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 16. 04. 2009.
    • Poštovana, problem pojačanog znojenja ispod pazuha može postojati izolovano i normalno je da se nije ništa posebno videlo na ultrazvuku. Ukoliko Vam ne pomažu antiperspiranti i ukoliko mislite da to ima veze sa stresom, ne bi bilo loše da se obratite psihijatru, možda Vam pomognu male doze anksiolotika. Pozdrav.