Poštovani,
    Pišem Vam već po drugi put. Imam 30 godina, problema sa kosom. Imam perut, koji nikako da iskorijenim, koristio sam razne šampone upravo protiv peruti (head and shoulders, vichy, dr. Pasha...) od ovih šampona a i od peruti počela mi se kosa tanjiti, zaliske sam dobio i dosta mi je kosa prorijedila i opala. Trenutno koristim fitoval za jačanje kose i losion, međutim to me pecka (da li je to normalno? Trebam li prestati s tim?) da li mi možete predložiti efikasniji proizvod kako bi stalo opadanje kose i perut i evenutlano da se nešto obnovi što se obnoviti može.
    Unaprijed zahvalan!

    Odgovoreno: 16. 04. 2009.
    • Poštovani, perut i opadanje nisu povezani, mada se često javljaju zajedno. Šamponi koji se koriste protiv peruti su različiti od šampona protiv opadanja kose, tako da je teško preporučiti jedan proizvod koji bi ste koristili. Od šampona protiv peruti pokušajte sa Blue cap šamponom, a protiv opadanja kose Alpecin C1. Za rast kose bih vam preporučila Pilfud 2%, svakodnevno. Pozdrav.