Poštovani,
    Baba ima na nogama ispod kolena samo tu male crvene tačkice odjednom su se pojavile, izgledaju kao kapilari ali mozda i nisu ne svrbi je i ne boli, ima jednu veću tačku koja izgleda kao lišaj suvo, šta bi to moglo da bude, da li je opasno i šta bi mogla da maže? Mazala je pantenol mast i flogocid.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 04. 2009.
    • Poštovana, ne verujem da je nešto ozbiljno, mogu to zaista i da budu krvni sudovi. Ipak, ukoliko to traje nemojte koristiti nikakvu terapiju na svoju ruku, već se obratite dermatologu. Pozdrav.