Poštovani,
    Moj problem su bubuljice na zadnjici. Bris pokazuje stafilokok aureus. P ar puta sam pila antibiotike na osnovu antibiograma, ali bez rezultata. Posle njih ostaju tamne fleke. Šta može biti uzrok tome i kako se leči?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 16. 04. 2009.
    • Poštovana, postoje ljudi koji imaju sklonost da se pojavljuju promene kakve Vi opisujete na određenim delovima tela (često na zadnjici). Bris tu i nije od neke koristi, a ni antibiotska terapija. Kako vam ostaju fleke, pretpostavljam da su promene ipak dublje smeštene. Ovako bez pregleda mogu vam preporučiti da pokušate da 1x dnevno koristite Exfoliac losion (ukoliko niste probali). Za neku drugu terapiju, bio bi mi potreban pregled.
      Pozdrav.