Poštovani,
    Duže vreme imam problem koji ne mogu da rešim i uputili su me na Vas. Povremeno imam izraženi svrab po koži nosa, očiju i čela. Skoro da je nesnosna tegoba, kombinuje se sa otokom kapaka i osećajem pritiska viška tečnosti u tom delu lica. Povremeno mi se pojavi i bol u očima i u glavi u nivou očiju. Vid mi je u redu, alergološke kožne probe su negativne, nemam nikakav iscedak iz oka niti iz nosa. Pokušala sam sa tabletama antihistaminika, kapima za oči (natrijum kromoglikat 2%, Neodexacinom) ali su rezultati bili nikakvi ili vrlo kratkotrajni. Ostalo je još da uradim bris oka ali oftalmolog ne veruje da tu ima ičega, već mi je preporučio posetu neurologu. Imam 42 godine i oduvek nizak pritisak (90/50) na koji sam uglavnom navikla. Zubi su mi zdravi i nemam problema sa štitnom žlezdom, nemam urinarnih infekcija. Obzirom da sam poslom vezana za auto, ove tegobe mi još više smetaju.
    S velikom nadom očekujem Vaš odgovor ili mogući poziv da me primite na pregled.

    Odgovoreno: 13. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Najbolje će biti da mi se javite, tegobe su Vam prilično neuobičajene. Sredom od 11h radim ambulanti tako da mi se možete javiti i ponesite sve što ste dosada uradili od ispitivanja. Pozdrav.