Poštovana,
     Imam 39 godina i problem sa opadanjem kose. S vremena na vreme koristila sam šampone protiv opadanja koji bi mi preporučili u apoteci. Momentalno koristim smesu Kosili+AD kapi+koprivino ulje. Kosa mi se u zadnje vreme jače masti i postaje sve redja, moram je prati svaki drugi ako ne i svaki dan. Zamolila bih Vas da mi preporučite šta da koristim. U nadi da ću dobiti Vaš odgovor, srdačno Vas pozdravljam.

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pokušajte sa kofeinskim šamponom Plantur 39 i caps. Pantogar u periodu od 3 meseca. Morate biti istrajni, kada se leči opadanje kose rezultati su vidljivi tek posle nekoliko nedelja.