Poštovana,
     imam veliki problem sa znojenjem ispod pazuha. Koristila sam svakakve kreme i dezodoranse ali ništa ne pomaže. Nemam problema sa neprijatnim mirisom, ali kad bilo šta obučem ispod pazuha je mokro tako da me je ponekad stid. Živim u inostranstvo i bila sam kod dokrora reko mi je da je to možda od stresa i predložio mi je tablete na bazi hemeopatije za smirenje, ali i to nije pomoglo. Molim Vas ako išta znate da mogu da koristim a da je efikasno kažite mi. Napominjem da mi treba nešto da ne bi bilo mokro ispod pazuha, a sa neprijatnim mirisom nemam problema za to mi pomaže anti deodorant.
    Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovana,
       Jedino rešenje, ali ne trajno je Botox, koji parališe znojne žlezde i intervencija je prilično skupa. Ukoliko imate stresne situacije, možete i da pokušate sa nekim anksioliticima, ali njih morate da dobijete od psihijatra.