Poštovani, pojavilo mi se crvenilo u predelu prepona sa leve i desne strane testisa koje mi se čini da se malo i širi. Ne svrbi me, ima kada se malo povuče a ima i kada je izraženije. Molim Vas za savet, ako je moguće bez odlaska kod lekara. Hvala

    Odgovoreno: 08. 04. 2009.
    • Poštovani, Moguće je da se radi o gljivičnoj infekciji u predelu prepona koja je česta kod muškaraca. Pokušajte sa nekim antimikotičnim preparatom (Lamisil, Dactanol, Obytin..), 2 x dnevno, nosite bokserice, menjajte peškire. Ukoliko sam u pravu, posle nekoliko dana primetićete poboljšanje, ali nastavite sve dok ima promena (3 do 4 nedelje). Ukoliko nema poboljšanja, javite se dermatologu.