Imam 17 godina, tamne podočnjake ispod očiju, da me u školi pitaju da li uopšte spavam? Vadio sam sve rezultate, i sve je ok, mada mi mama kaže da je i moj otac imao takve podočnjake pa me interesuje da li je to možda i nasledno?! Šta da radim da ih uklonim barem delimično!?
    Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Moguće je da imate takav oblik lica i podočnjake, bez obzira na to što dovoljno spavate. Svakako će oni biti manje uočljivi ukoliko vodite zdrav život, sa dosta sna, fizičke aktivnosti, bez alkohola i cigareta.