Imam bele fleke na ramenom delu tela, i na rukama. Čini mi se da mi opadaju dlake sa tih delova kože a i cela ruka mi pocrveni pa se smiri.  Opadanje dlake mi se javlja i na temenu glave gde se javlja neke ljuspice i žuta perut, isto se dešava sa obrvama .. ne znam šta da radim.. bio sam kod dermatologa i čini mi se da je malo ne ozbiljan.. sve mi se to javilo posle kupanja u nekom prljavom bazenu gde je bila vruća voda..i gde su se svi kupali.. :( Šta bi moglo da bude?

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani,
       Moguće je i da je neka infekcija, ili seboreja ili nešto treće. Niste napisali da li ste koristili nešto od terapije i da li vam je pomoglo ili ne. Ipak se vratite vašem dermatologu, nekada je potrebno vreme da se nađe prava terapija.