Poštovani, imam 30 godina problem sa kosom. Imam perut, koju nikako da iskorijenim, koristio sam razne šampone (Head&shoulders, Vichy, Dr.Pasha..). Od ovih šampona i od peruta počela mi se kosa tanjiti, zaliske sam dobio. I dosta mi se kosa prorijedila tj. opala. Trenutno koristim Fitoval za jačanje kose i losion. Da li mi možete predložiti efikasniji proizvod, kako bi stalo opadanje i perut i eventualno se nešto obnovilo što se obnoviti može. Unaprijed zahvalan.
    S poštovanjem, Edo

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani, Vi imate dva problema, i perut i opadanje kose. Obično su šamponi ili za jedan ili drugi problem.Od šampona protiv peruti mogu Vam preporučiti Squaphane P ili S (Biorga), ili šampon Blue Cap, a protiv opadanja kose Alpecin C1 kofeinski šampon.