Poštovani,
    imam veliki problem sa urastanjem dlaka na preponama...Izgledaju kao velike bubuljice i strašno me bole, čak mi i pantalone smetaju...zanima me da li ovaj problem može da se tretira i ako može- čime?
    Hvala Vam

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      To je veoma čest problem i ukoliko se depilirate, koristite brijač neko vreme, onda dlake ojačaju i manje urastaju. Jedino trajnije rešenje bi bila laserska epilacija, koja bi uništila dlake i samim tim ne biste imali takve probleme.