Imam 40godina i problem sa kožnom bolesti ihtiozis vulgaris.U mladosti su doktori rekli da je to psorijaza. nNsam bio kod doktora 25 godina pa me interesira da li je to izlječivo i u kojem obliku? Što je sa prehranom?
    Kome da se obratim za savjet a živim u Rijeci?

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani, Ihtioza je nasledna bolest i znači da imate izrazito suvu kožu, kojoj je potrebna dodatna nega. Koristite preparate koji u sebi sadrže visok procenat uree (bar 10%). Ipak, kako niste posetili dermatologa tako puno godina, možda bi bilo najbolje da Vas on prvo pregleda i postavi dijagnozu. .