Imam izrazito suhu kožu koja se peruta i jako zateže, puder ne mogu više ni staviti jer se vide oštećena mjesta. Koristila sam od oktobra Avene cold kremu, dvaput sedmično čistim lice sa Cold gelom takodje Avene, jedanput sedmično radim piling sa crnim šećerom. Je li postoji ikakva terapija za suhu kožu?
    Hvala

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Koža Vam je dehidrirana, ne radite nikakve pilinge. Kupite neku dobru hidrantnu kremu i to po mogućnosti za netolerantnu kožu (Avene C.P.I., ili Logona free hidrantnu kremu).