Imam 38 godina. Na koži testisa i prepona imam crvenilo i koža stalno pecka.
    Na brisu kože otkrivena gljivica Candida. Mažem Kanesten mast već mesec dana i nema poboljšanja.
    Molim Vaš savet

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Pored lokalne terapije (koja je dobra), potrebno je da nosite bokserice, koje će pokriti zahvaćenu regiju, tako da neće biti u kontaktu sa ostalom odećom (koja se ne pere svakodnevno), da posle svakog korišćenja menjate peškire, a pošto već mesec dana koristite istu mast, promenite je (Ung. Obytin, Dactanol, Lamisil..). Malo je dosadno, ali se leči.