Poštovana,
     imam izrazito suvu kožu, sklonu perutanju, bubuljicama i crvenilu, a poslednjih meseci mi se pojavio i neki osip pri dnu obraza (kao podkožne sitne bubuljice, koje se ne osete na dodir)... Koristila sam neke Niveine proizvode, Aoc kremu, išla na tečni azot, ali bez rezultata....poslednjih godinu dana koristim Garnierovu kremu i mleko za suvu kožu, i bile su mi ok do pre par meseci kad mi je lice opet postalo problematično. Da li Vi mi možete preporučiti neku kremu?!

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Vaša kombinacija je prilično neobična, (suva koža sklona bubuljicama), tako da nije lako ovako odgovoriti. Ipak se konsultujte sa nekim ko će Vas pregledati, tako je jednostavnije i manja je mogućnost greške.