Imam 28 god. i problem koji nikad do sad nisam imala, a to su bubuljice, akne. U vreme puberteta nisam imala ništa ali kasnije oko 24 godine mi se počele pojavljivati. Bila sam i kod raznih dermatologa i koristila razna sredstva protiv toga ali na žalost ništa. Imam veliki kompleks od toga, ne mogu da obučem ništa na dekolte jer one su izražene po vratu, ramenima i prsima ima ih i po licu ali opet to prekrijem puderom. Ako postoji neki način da ovo izlečim voljela bi da mi pomognete.
    Unaprijed hvala i veliki pozdrav.

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da Vam je jasno da Vas ja ovako ne mogu lečiti. Ono što treba da znate da je to svakako jedan duži proces i da zahteva dosta Vašeg strpljenja i poverenja u Vašeg dermatologa. Uz lokalnu terapiju koja odgovara tipu Vaših promena, možete koristiti i hemijskle pilinge, lasere, dermabraziju. Nikako ne gubite nadu, stanje se sigurno može popraviti.