Da li se slažete sa konstatacijom da je običan (plavi) Dove sapun najbolji za čišćenje lica? Takođe se dvoumim između Vichy i Avene proizvoda.Čini mi se da je Avene kvalitetniji i interesuje me Vaše mišljenje. Veliki pozdrav

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana, Dove sapun je dobar, ako Vama odgovara. Inače sapuni se ne preporučuju u kozmetologiji, više neki gelovi za pranje u zavisnosti od tipa kože. Što se tiče Avena i Vichy-ja, ja lično češće preporučujem Avene, zato što se on prodaje samo u apotekama i spada u tzv. medicinsku kozmetiku.