Poštovani,
     pre 3-4 dana primetio sam da mi se pojavila kao jedna bubuljica na mladežu na licu. Mladež je veličine 5 mm i iz njega rastu dlake koje ja prilikom brijanja seckam makazicama. Inače ne prelazim brijačem preko mladeža. Ta bubuljica izgleda izduženo i kao da baš kroz njenu sredinu prolazi dlaka. Veličine je možda oko 2mm i žućkaste je boje. Inače ne osećam ništa drugačije nego do sad i ništa je ne diram. Da li može da se pojavi tako bubuljica na mladežu i da li treba da budem zabrinut?
    Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovani,
      Bubuljica može da se pojavi i na mladežu, kao i na bilo kom drugom mestu. Nema potrebe da se brinete, koristite nekoliko dana neku antibiotsku mast, da bi se brže povukla.

Komentari na pitanje: #25241

    • Poštovani, koju mast smem da koristim ako imam bubuljicu iznad mladeza na licu? Unapred zahvalna, pozdrav