Imam psorijazu od svoje 10-te godine. Sada mi je 33. Od porođaja koji je bio pre 2 godine ne mogu da se oslobodim ovog groznog crvenila, bola i svraba. Svuda izlazi po telu. Nikada nije ovako bilo. Šta mi preporučujete od terapije? Još uvek dojim bebu, pa u poslednje 2 godine skoro da i ne mažem ništa.

    Odgovoreno: 07. 04. 2009.
    • Poštovana,
      Većina preparata koji su za lokalnu upotrebu, bez obzira na minimalnu resorpciju se ne preporučuju dok dojite. Postoji jedna kolekcija na našem tržištu koja je za negu psorijatične kože, tako da je možete probati u međuvremenu. Kolekcija se zove Psoriane, i ima i kupku i šampon i kremu za lice i telo.