Imam 40 godina, Imam problema s kozom na licu vec 3 godine.Pojavljuju se pristici koji svrbe i peku pa onda pucaju i iz njih curi zuta tecnost pa se kasnije pretvore u krasticu.Te krastice dugo ne zacjeljuju i idalje svrbe.

    Odgovoreno: 06. 04. 2009.
    • Poštovana, Niste napisali da li ste se za te 3 godine javljali dermatologu i da li ste koristili nešto od terapije. Ja Vam svakako ovim putem ne mogu pomoći, potreban Vam je pregled dermatologa, dijagnoza i adekvatna terapija, može se raditi o zaista različitim dermatozama koje zahtevaju različite terapijske pristupe.