Poštovani doktore.
    Imam 38 godina. Pre godinu dana, oko analnog otvora pojavile su mi se depigmentirane površine koje ne bi ni primetio da nisam počeo da osećam svrab. Bio sam kod dermatologa koji kaže da je to vitiligo, i da je ta depigmentirana površina osetljiva i da zato svrbi. Dijagnozu je dao samo na osnovu vizuelnog pregleda (koliko znam postoji nekakva lampa za takav pregled). Kada ta mesta namažem Kanesten kremom svrab se smiri.
    Interesuje me, da li je to stvarno vitiligo ili nekakva gljivična bolest.
    Hvala na odgovoru.