Poštovanje.
    Imam 44 godine i od nedavno velikih problema sa kožom lica, tj. sa pojavom bora. Koža mi je inače jako suva i deluje dehidrirano. Koristila sam do sada samo dnevne kreme a jedno dve nedelje nivea Q10 dnevnu i noćnu.
    Bore su vertikalne iza bora \"smejalica\".
    Vaša preporuka.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Što se antiaging kozmetike tiče, postoje i bolji preparati.
      Uzmite Rocov Retin Ox i za dan i za noć. Pored toga možete se podvrgnuti i nekim nehirurškim procedurama rejuvenacije (hemijski pilinzi, laseri) koje će stimulisati produkciju kolagena i dati koži svežiji izgled, a i bore će postati pliće.
      Mislim da će Vam to biti dovoljno u ovom trenutku.