Poštovani,
    imam 34 godine. Nakon jedne neurološke bolesti i velike upotrebe kortikosteroida koža lica mi je postala jako loša, u smislu da su se pojavile akne, izraženo povećane pore i masna koža. Da li možete da mi preporučite nekog dobrog kožnog lekara, bilo da je u državnoj ustanovi ili privatno.
    Šta Vi predlažete, koje tretmane? Mogu li doći do Vas?
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Kortikosteroidi zaista mogu uticati na kožu na način koji Vi opisujete.
      Naravno, da možete doći do mene, najbolje je da to bude sreda u pola 11, kada radim ambulantu (sa uputom), pa ćemo se dogovoriti šta se može uraditi.