Jas sum od Makedonija i sakam da prasam, zasto na mojot penis na kozata imam topcinja vo vid na akni i kako mozam da gi neutraliziram?
    Hvala Vam unapred!

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.

Komentari na pitanje: #23976

    • Zdravo jas sum od makedonija pa se nadevam ke me razberete. Slucajno vidov na dvata testisa od gornot del deka imam dve mali topcinja, dali e toa normalno zatoa sto nikogas detalno ne sum se samopregleduval za da primetam. Vi blagodaram

    • Zdravo i jas sum od makedonija na penisot na kozata od gore imam dve beli topcinja isto se nesto vo vid na akni ali se plasam da ne e nesto opasno dali treba da posetam lekar?

    • Zdravo i jas isto taka imam kako mali beli akni nasekade na mojot penis i testisi gi imam podolgo vreme no ne mi pretstavuvaat problem ke mozete le da mi kazete sto se tie i kako mozam da gi otsranam? So pogolema higiena massti ili slicno dali moze? Blagodaram