Poštovana!
    Ja sam vam već pisala povodom problema koji imam a to je pojačano opadanje kose, koje je počelo posle farbanja kose farbom za kosu. Prošli put kada sam Vam pisala, što je otprilike pre 4 meseca, savetovali ste me da kupim neki medicinski šampon za kosu i neke tabletice za jačanje kose i da će se kosa sigurno oporaviti posle redovne upotrebe tih preparata u periodu ne kraćem od dva meseca. Međutim, prošlo je već 4 meseci a meni kosa još uvek pojačano opada, molim Vas za savet.
    Hvala na razumevanju!

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Verovatno sam Vam i tada napisala, da je malo verovato da je farbanje kose razlog takvom pojačanom opadanju kose. Ukoliko i posle redovne upotrebe šampona protiv opadanja kose i tableta nije došlo do poboljšanja, javite se dermatologu da pokuša da nađe razlog tome i propiše Vam terapiju koju Vam ja na ovaj način ne mogu propisati.