Imam godinama perut. Koristim razne šampone i medicinske preparate ali samo trenutno mi pomognu.
    Glava mi se strašno peruta, čak su i uši počele. Kosa mi je strasno suva.
    Recite mi šta da koristim kako bih ublažila ovo?

    Odgovoreno: 23. 03. 2009.
    • Poštovana,
      Niste napisali šta ste do sada koristili, tako da ću možda i ponoviti neki od preparata. Seboreju ne treba shvatiti kao bolest, već pre kao stanje kože i potrebno je naći dobru kombinaciju preparata koji su od pomoći, i na taj način održavati stanje na koži glave i drugih zahvaćenih regija. Nije lako pronaći takvu kombinaciju, posebno jer svakome i ne pomažu isti preparati. Ja obično prvo dajem šampon Mikoseb, zatim Blue Cap (postoji i krema i šampon), Squaphan P i S, DS emulziju itd.
      Pokušajte sa nekim od ovih preparata, nadam se da ćete pronaći svoju kombinaciju.