Poštovana,
    vec duze vremena imam cudnu prhut,koristio sam kreme protiv prhuti,razne šampone ali ništa,doktrica mi rece da je do koze (do folikule)...ona mi je preporucila da koristim neke šampone uz kreme ali nista.Stvarno ne znam sta je...izgleda kao prhut ali ispostavilo se da nije,kosa mi neopada.Bio bih Vam jako zahvalan ako bi ste mi odgovorili.
    Ante

    Odgovoreno: 20. 02. 2009.
    • Poštovani, Verovatno je ipak reč o peruti. Niste napisali šta ste koristili od šampona, tako da ću možda nešto ponoviti. Ja uvek krećem od preprata koji sadrže mikonazol (Mikoseb šampon), pa cink pirition (Blue cap šampon). Takođe dobro su se pokazali i šamponi iz kolekcije Ducrey protiv peruti.Tu je prava stvar da se pronađe onaj šampon koji Vama odgovara i da se njime drži seboreja glave pod kontrolom.