Poštovana,
    imam 28 god. i jako izražene bore i tamne kesice ispod očiju. Mislim da su geni velikim delom krivi za taj problem. Čitala sam da terapija radio talasima može da pomogne. Interesuje me u kolikoj meri je delotvorna i koliko otprilike košta?
    Unapred zahvalna.

    Odgovoreno: 15. 02. 2009.
    • Poštovana, Za tu informaciju se morate obratiti nekome ko radi radiotalasni lifting,koji ja ne radim. Inače, mislim da bi u Vašim godinama trebalo da pokušate sa upotrebom krema za taj predeo, na primer, postoji kolekcija Talika koja je specijalizovana za oči i mislim da bi Vam pomogla.