Poštovana,
    imam pitanje vezano za kreme za lice. Imam mešovitu kožu lica (čelo, nos, brada masna koža)dok na obrazima je izrazito suva koža, imam crvenilo od površinskih kapilara i zato posebno moram da štitim taj deo lica od sunca, vetra i kiše. Ušla sam u 40-te i ne mogu da nadjem adekvatnu kremu. Napominjem da sam za telo od dermatologa dobila recept za kremu koja se pravi u apoteci za izrazito suvu kožu. Jako sam zadovoljna a i nije skupa. Volela bih da mi Vi preporučite neku kremu ili napišete sastav kreme koja može da se napravi u apoteci. Molim preporuku i za antirid.
    Hvala.

    Odgovoreno: 09. 02. 2009.
    • Poštovana, Mada je nazahvalno na ovaj način preporučivati kreme, pogotovu ukoliko je koža osetljiva, pogledajte kolekciju Logona, oni imaju dobru anti age liniju, na bazi je bilja, bez konzervansa i parfema. Obavezno se štitite od UV zraka zbog kapilara.