Poštovani,
    Htela bih da uvećam usne ubrizgavanjem nekog trajnog filera (metakril, biopolimer, akvamid), medjutim čula sam nije baš bezazlena intervencija, i da se često javljaju grudvice, migracije i drugi razni problemi. Kakva su Vaša iskustva po ovom pitanju? Takodje sam čula da su neki preparati za uvećanje usana zabranjeni u EU, a da ovde dosta toga prolazi zbog toga što su ti preparati jeftini. Molim za savet.
    Hvala.

    Odgovoreno: 09. 02. 2009.
    • Poštovana, Intervencija nije komplikovana, samo se morate dobro raspitati koji filer je u pitanju i ko bi Vam radio intervenciju. Kao i sve ostalo moguće su komplikacije, pre svega u asimetričnosti usana. Možda nje loše da prvo probate sa nekim filerom koji kraće traje (tipa Restilana, Perlana i slično).