Poštovana,
    pre dva dana pojavili su mi se beli plikčići oko očiju i u predelu jagodica, da bi se danas pretvorilo u crvene fleke u vidu alergije. Primila sam injekciju danas povuklo se ali se ponovo pojavilo uveče od sutra treba da nastavim sa tabletama pressimg.
    Zanima me Vaše mišljenje zašto se crvenilo pojavilo ponovo?
    S poštovanjem.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovana, Za odgovor na Vaše pitanje bih morala da vas pregledam. Zaista postoji mnogo dermatoza koje se mogu tako ponašati, a alergijske promene najčešće, pa je uobičajeno da se ponavljaju po prestanku dejstva primenjene terapije.