Poštovana,
    imam izrazito maljavo lice, želela bih da otklonim te malje, pa Vas pitam kakva je Vaša preporuka. Ove godine punim 18 godina, pa da li da sačekam ili da to skinem ove godine?
    Unapred Vam zahvaljujem na odgovoru.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovana, Ukoliko imate redovan i normalan menstrualni ciklus, godine nisu prepreka. Najbolje je da uradite lasersku epilaciju, najkonfornija je, mada je i najskuplja. Dobro se raspitajte o ordinacji gde bi ste je radili, o tipu lasera itd.