Poštovana doktorka,
    Imam 46 god. i oduvjek sam imao problema sa kožom lica, crvenkaste tačke, poslije brijanja, izlaganje suncu itd. Probao sam sve i nijedna mi krema nije odgovarala. Čak ni one koje bi mi ljekari preporučili. Sad sam počeo da koristim od Galenike Pantonol kremu i lice mi odlično prima, čak mi je i dosta obnovilo, koristim je treći dan 2-3 puta dnevno.
    Interesuje me koliko dugo mogu da je koristim i da li da predjem na Pantonol krem-gel jer je kažu manje mastan?
    Hvala Vam. Pozdrav.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovani, Panthenol kremu možete koristiti neograničeno dugo vreme, ali je dovoljno dva puta dnevno u tankom sloju. Kada je potrošite, pokušajte sa gelom, pa vidite šta vam više odgovara.