Molim Vas za pomoc,
    imam vec duzi period crvenilo oko usta (oko ivica usta) i bio sam kod lekara opste prakse nekoliko puta i dobijao kreme koje mi nisu pomogle.molim vas da mi preporucite neku kremu.
    Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovani, Upala uglova usana može biti različte prirode (infekcije bakterijama i gljivicama, stanje u ustima, proteze, mostovi , spoljašnji faktori itd) i zato je i terapija različita. Niste napisali šta ste upotrebljavali, da li nosite proteze i sl. na ovaj način, bez pregleda mogu Vam samo preporučiti korišćenje antibiotske masti (Enbecin, Gentamycin ..), nekoliko puta dnevno, bar 7 do 10 dana. Proverite šećer u krvi.