Poštovana,
    na pregibima ruku, nogu i vrata pojavilo se sitne, crvene tačkice koje svrbe, interesuje me šta je uzrok i koja je prevencija, inače imam suvu kožu (40godina) koja je dosta osetljiva?

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovana, U pregibima se nekada usled trenja mogu javiti promene koje opisujete, ali ne mogu Vam na ovaj način sa sigurnošću odgovoriti o čemu se radi. Što se suve kože tiče, upotrebljavajte losione za telo sa ureom, pomoći će Vam.