Molim Vas da mi odgovorite. Imam 29 godina, i od puberteta se znojim ispod pazuha, toliko puno da mi čak zimi probije preko perjane jakne. Kad sam kući, opuštena, ne znojim se. Čim me neko pozove ili negde krenem počinjem da se znojim u neograničenim količinama, čak i više zimi nego leti. Bila sam kod psihijatra dao mi je da pijem Rivotril, ali mi je on u početku pomagao, tačnije znojila sam se 50 % manje.
    Recite mi šta da radim?
    Hvala

    Odgovoreno: 31. 01. 2009.
    • Poštovana, Kod Vas je očigledno pojačano znojenje vezano za emocije, i tu se ne može pomoći nekom lokalnom terapijom tj. upotrebom antiperspiranata. Pokušajte sa višim dozama Tbl. Bedoxina (3x2), dve nedelje, a zatim mesec dana 3x1. Ponovo popričajte sa psihijatrom, možda Vam može pomoći i samo razgovor, bez lekova.