Bila sam na tretmanu radio talasa kako bih uklonila zaravnjane bradavice na licu (verruacae planes juveniles). Da li postoji krema koja će mi pomoći da se one više ne šire?
    Hvala

    Odgovoreno: 25. 01. 2009.
    • Poštovana, Radio talasi su samo jedan od načina da se ove promene uklone. Ukoliko Vam je lekar to preporučio, budite uporni. Postoje i kreme koje imaju istu ulogu kao radio talasi, ali Vam je za njih potrebno tačno uputstvo za korišćenje, mogu biti toksične, tako da vam ja to ne mogu preporučiti ovim putem.