Poštovana,
    s obzirom da sam pre godinu dana imala uspostavljenu Dg. Acne Vulgaris, i danas je moje stanje dobro... Ali me muči to što su mi u predelu ledja izražene flekice što su svakako posledica akni...
    Kako da ih uklonim? Šta predlažete kao najbolje sredstvo za to?
    Hvala puno.

    Odgovoreno: 25. 01. 2009.
    • Poštovana, Hiperpigmentacije su česta posledica akni, pokušajte sa nekom kremom za izbeljivanje (Fade out, Pigment balans,itd). Vremenom, ukoliko nemate aktivnih promena, hiperpigmentacije će i same polako bledeti.