Moj sin 22g ima kontaktni dermatitis. Dobijao je triderm i esperson, što je loše po epiderm. Trenitno koristi propolis mast. Neće kod lekara, neće da se podvrgne testovima. Na jednom mestu sam pročitala Vaš savet u vezi upotrebe katran masti i sl.
    Šta da radim? Može li fotografiju promene na ruci da pošalje, ako ga ubedim?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 22. 01. 2009.
    • Poštovana, Trenutno ovaj sajt nema mogućnosti da pošaljete fotografiju, ali biće i toga uskoro.Ubedite ga da ipak ode do dermatologa, potrebno je pokušati da se nađe uzrok kontaktnog dermatitisa, onda je i lakše ordinirati terapiju.