Imam male bubuljice koje se pomalo zagnajaju kao da je neki vid alergije, kvržice su veoma male aktiviraju mi se samo prilikom znojenja, a miruju kad je koža suva i kad je čista.
    Šta da radim?

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Poštovani, Moguće je da Vam se javlja zapaljenje lojnih ili znojnih žlezda koje mogu da reaguju na znoj i povišenu temperaturu tela. Niste napisali o kojim se regijama tela radi, ali je najbolje da se javite lekaru, uz odgovarajuću terapiju i savete problem se može rešiti.