Poštovana,
    na zglobu levog stopala mi se pre pola godine pojavilo crvenilo, kasnije koža počela naglo da se zadebljava. Koristio sam i contratubex i alfa beta film, ali posle ned. dana korišćtenja koža je popucala i počela da se inficira i krvari, kada sam prestao sve da koristim opet se vratilo zadebljanje, a što je najgore baš se primeti i izgleda odvratno.
    Molim Vas kažite mi kako da to uklonim.
    Unapred hvala

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Poštovani, Contratubex je za ožiljke, alfa beta film za nešto sasvim drugo, tako da mi nije jasno da li Vam je tu terapiju propisivao lekar , ili ste Vi samoinicijativno to koristili. Najbolje je da se javite dermatologu, koji će vam postaviti dijagnozu i dati odgovarajuću terapiju, ovim putem to nije moguće.