Interesuje me da li se mogu izlečiti promene na koži koje su nastale pre 4 godine usled alergije na omekšivače za veš, a koje se ogledaju u potpunom gubitku derma sa unutrašnjih strana butina odmah ispod prepona. Sada je ostao samo tanak sloj kožice, a ispod nje nema derma.
    Hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 07. 01. 2009.
    • Poštovani, Kontaktne alergije nemaju takve posledice, kao što je gubitak derma, tako da Vam bez detaljne anamneze i pregleda ne mogu odgovoriti na pitanje. Savetujem Vam da se javite Vašem dermatologu.